underground music promotion

Zespoły

OLD TREE Promotion reprezentuje następujące zespoły:

[13:75+0:11MLD]

13mld-daemonic-promo400Projekt o enigmatycznej nazwie [13:75+0:11MLD] powstał w 2012 roku. Został powołany do życia przez Daemonic’a znanego wcześniej z dark ambientowego Falleth oraz jako jednego z redaktorów magazynu Temple Of Chaos i przedstawiciela wydawnictwa Szron Productions. W projekcie Daemonic wykorzystuje oryginalne nagrania z przestrzeni kosmicznej przez co muzyka nabiera tajemniczego wyrazu.
Projekt ma na swoim koncie single: „Red Moon„, „Temperature: -270,45’C„, demo: „Voices From Other Worlds Between Cold Dimension” wydane w wersji online do darmowego pobrania przez norweski niezależny Label Petroglyph Music, Epkę: „Antimatter” oraz pełną płytę „Pulsar” wydaną na profesjonalnej kasecie przez Black Death Productions i w wersji online osobiście przez autora.

1375011mld.wordpress.com / facebook.com/daemonic.music

___________________________________________________________________________

DEMON VOMIT

Zespół założony w 2007 r. w Szczecinie przez Kazika (vocal, gitara), Ścierwusa (bass) i Cobre (perkusja). Stylistycznie zespół nakierowany jest na granie bezkompromisowego, antychrześcijańskiego Death Metalu. Ich inspiracje to między innymi Cannibal Corpse, Deicide, Vader, Black Sabbath, Hate Eternal, Devourment, Malevolent Creation, Krisiun, Broken Hope, Mortician, Suffocation etc.. Dotychczas zagrali koncerty z kapelami takimi jak Lividity, Armagedon, Kat, Demogorgon, Anima Damnata, Dead Remains, Unborn Suffer, Anthem. Ponadto DEMON VOMIT gościł również na festiwalu Arsch Cholio w Niemczech oraz odbył mini trasę koncertową z Traumą i Mass Insanity (Killing Assault Tour 2009). Zmotywowani bardzo dobrym odzewem publiczności na koncertach, cały czas doskonalą swoje umiejętności muzyczne, aby każdy koncert zapadł w pamięć słuchacza. Obecnie promują swoje najnowsze dzieło zatytułowane „Brutal Blasphemy”. Nagrania dokonano w profesjonalnym studiu nagraniowym MONROE SOUND STUDIO zimą 2011 r.. Za szatę graficzną odpowiedzialne było gryfickie studio tatuażu TOXIC.

www.demonvomit.com / http://www.facebook.com/DemonVomitOfficial

___________________________________________________________________________

RAPED CHRIST

IX1Raped Christ powołano do istnienia w połowie 2012 r. w Szczecinie, w skład wchodzą: Cmentarz (wokal), Papież-Pedofil (gita + wokal), Grzech (gary) oraz Mistrz (bass). Na koncie lokalne koncerty m.in. z Isvind, Moloch Letalis, The Stone oraz nagrane demo „Possessed Whore”, które ukaże się na przełomie tego i przyszłego roku. Jebać w dupę zwłoki Jana Pawła II.

https://www.facebook.com/rapedchrist

___________________________________________________________________________

POŻOGA

Pozoga promo fotoZrodzona z inicjatywy Nekrothorna, gdzieś w okolicach wiosny 2012. Skład instrumentalny uformowany szybko i na stałe (Volga & Dante – gitary, Forcas gary, Nekrothorn – bas), po czym nastąpiło zejście w otchłanie zagrzybiałych piwnic, gdzie w oparach stęchłego powietrza i gęstego dymu tytoniowego wykuto najpierw materiał na demo, a potem resztę utworów. Brakowało wokalu, kilku próbowało, ostatecznie nikt nie zagrzał miejsca na dłużej niż 2-3 piwniczne posiedzenia. Potem padła deklaracja chęci ze strony obecnego wokalisty (Imp), i tak już zostało. Demo dojrzewało jak rozgrzebana rana przez około rok, a gdy pojawił się ostatni element układanki (wokal), zostało ostatecznie poskładane i rzucone na pożarcie w lutym 2014 pod tytułem „Infernal Seeds”.

___________________________________________________________________________

Reklamy

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s